11 VRAGEN AAN…ROEF VAN BEIJNUM EN RENE VERMEEND

Facebook
Twitter
LinkedIn

Roef van Beijnum, eigenaar van G.E. van Dam Grond- en Sloopwerken, is liefhebber van de voetbalsport, was jarenlang verdienstelijk voetballer bij VVA Achterberg. Rene Vermeend, Salesmanager bij FC Utrecht, wil FC Utrecht graag geassocieerd hebben met ontspanning en humor. Je gaat naar FC Utrecht voor een middagje uit!

ALLES VALT OF STAAT MET BELEVING

Napoleon Grills en Only for Men, twee Business Club leden die elkaar bij FC Utrecht gevonden hebben, verbinden zich op allerlei fronten met elkaar.

IEDER KIND MOET KUNNEN SPORTEN!

FC Utrecht en IT4Kids hebben de handen ineen geslagen. Samen zien zij het belang van sport in voor de ontwikkeling van kinderen. Met de samenwerking

11 vragen aan GASSAN

Voor onze vaste rubriek ’11 vragen aan…’ gaan we dit keer in gesprek met Benno Leeser (Chief Executive Officer), Debora Huisman-Leeser (Chief Creative Officer) en